O nas

RAFBUD KONSTRUKCJE
Na rynku budowlanym działa z powodzeniem od 2006 roku. Nasz zespół pracowników to wykwalifikowana kadra techniczna z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas kompleksowość działań, pozwalająca nam na obsługę różnego typu projektów oraz klientów.

Dzięki doświadczonej i doskonale zorientowanej w najnowszych trendach w budownictwie kadrze specjalistów, budowane przez nas obiekty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Na wszystkich etapach działań stosujemy nowoczesne technologie. Ponadto wykorzystujemy tylko sprawdzone środki i materiały budowlane.

Cechuje nas ustabilizowana pozycja na rynku lokalnym oraz miano stabilnego pracodawcy, zatrudniamy na stałe blisko 100 doświadczonych i fachowo wyszkolonych pracowników. Naszymi klientami są instytucje publiczne, osoby prywatne, spółdzielnie mieszkaniowe oraz firmy deweloperskie z całej Polski.

Mieliśmy przyjemność realizować z sukcesami i zdobywać cenne doświadczenie na kontraktach we wszystkich obszarach budownictwa zarówno dla inwestycji prywatnych jak również tych realizowanych w oparciu o ustawę Zamówień Publicznych:

1.Budownictwo Mieszkaniowe
2. Budownictwo Komercyjne
3. Budownictwo Inżynieryjne
4. Budownictwo Specjalistyczne

Na przestrzeni lat spółka zwiększała wachlarz usług w obszarze budownictwa:
1. Montaż konstrukcji stalowych
2. Montaż konstrukcyjnych elementów prefabrykowanych
3. Zabezpieczenia wykopów
4. Roboty izolacyjne
5. Roboty elewacyjne
6. Prace tynkarskie, malarskie
7. Prace posadzkarskie
8. Roboty dekarskie

Oświadczamy, iż dysponujemy wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą, oraz kadrą techniczną posiadającą niezbędne uprawnienia do prowadzenia inwestycji budowlanych.